0 0

بهترین اسلحه های بازی call of duty mobile فصل 9

1. BK57

من این اسلحه را که اخیراً استفاده کردم و نمی دانستم BK57 تا الان چقدر خوبه. از دقت عالی ، دامنه مناسب و بازیافت کم برخوردار است. شما می توانید از این اسلحه برای فاصله نزدیک ، متوسط و دوربرد استفاده کنید و مطابق نظر من احتمالاً بهترین اسلحه در COD Mobile است. اگرچه من هنگام بازی با دوستان از BK57 به اندازه M4 استفاده نمی کنم. اما مثل من  نباش ، فقط از این اسلحه استفاده کن شاید این اسلحه اصلیت بشه. اگرچه من از بازی BK57 در هنگام بازی چند نفره رتبه بندی شده استفاده می کنم.

صدمه : 49

دقت: 67

دامنه: 53

میزان آتش : 63

تحرک: 60

2. Ak117

اگر مدتی بازی را انجام داده اید ، فکر نمی کنم شما با این اسلحه که در رده 3 قرار دارد مخالف باشید. Ak117 تاکنون یکی از بهترین تفنگ های حمله در COD Mobile است. برای برد دور و نزدیک مناسب است. آسیب ، دقت ، سرعت حریق ، تحرک و دامنه همه به خوبی متعادل هستند. در حقیقت ، من بیشتر اوقات از این اسلحه استفاده می کنم. اگر هنوز این اسلحه را امتحان نکرده اید ، توصیه می کنم این اسلحه را امتحان کنید.

صدمه : 50

دقت: 50

دامنه: 45

میزان آتش : 70

تحرک: 60

3. RUS-79U

در شروع فصل 1 ، RUS-79U یکی از سلاح های مورد علاقه من در بازی بود. آسیب ، دقت و تحرک بسیار خوبی دارد اما در دوربرد ، اندکی ضعیف عمل می کند. در کل ، این یک اسلحه مناسب و معقول است ، و شما می توانید آن را امتحان کنید.

صدمه : 78

دقت: 55

دامنه: 32

میزان آتش : 60

تحرک: 75

4. M4

M4 ، محبوب ترین تفنگ هجومی که در اکثر بازی های تیراندازی مورد استفاده قرار می گیرد ، برای Call of Duty Mobile نیز موجود است. این یکی از سلاح های کاملا متعادل در بازی است. چه بخواهید از آن برای فاصله نزدیک ، متوسط و چه دوربرد استفاده کنید ، M4 عملکرد عالی را انجام خواهد داد. و از آنجایی که دارای ریکاوری کم است ، بهترین گزینه برای تازه واردها و مبتدی ها خواهد بود. با گفتن این نکته ، گاهی اوقات وقتی به اسلحه هجومی با برد دور خوب نیاز دارم ، در بازی از M4 نیز استفاده می کنم.

صدمه : 45

دقت: 69

دامنه: 45

میزان آتش : 63

تحرک: 60

5. M4LMG

M4LMG تفنگ جدید LMG مورد علاقه من در COD Mobile شد. در اوایل S36 بود اما بعداً کنترل لگد اسلحه برای من دشوار شد. من روزهایی را به یاد می آورم که بسیاری از بازیکنان از S36 در مسابقات چند نفره Ranked استفاده می کردند اما این مورد مشابه نیست. دلیل استفاده من از M4LMG به دلیل دقت ، تحرک ، ظرفیت خشاب و استفاده مجدد از آن است. چه دوربرد و چه متوسط باشد ، من هیچ مشکلی در استفاده مجدد از آن احساس نکردم. اما اگر بتوانید لگد S36 را کنترل کنید ، توصیه می کنم با آن کار کنید. اگرچه برای یک نزاع از راه دور ، من هیچ اسلحه LMG را توصیه نمی کنم زیرا تا زمانی که هدف بگیرید و شلیک کنید ، بازیکنان با هر اسلحه ای شما را به راحتی می کشند.

صدمه : 60

دقت: 56

دامنه: 45

میزان آتش : 55

تحرک: 40

cod
محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *